Ansatte

Terje Sundfjord
Administrerende direktør
Mobil: 992 29 093
E-post: terje.sundfjord@brakar.no

Anne Gamborg
Trafikkutviklingssjef
Mobil: 901 33 098
E-post: anne.gamborg@brakar.no

Ingunn Fjeld
Økonomisjef
Mobil: 41 43 59 81
E-post: ingunn.fjeld@brakar.no

Kjersti Danielsen Nordgård
Salgs- og markedssjef
Mobil: 918 43 227
E-post: kjersti.nordgard@brakar.no

Åsmund Åsly
Fagansvarlig drift
Mobil: 468 35 380
E-post: asmund.asly@brakar.no

Ingunn Fjeld
Økonomisjef
Mobil: 41 43 59 81
E-post: ingunn.fjeld@brakar.no

Thomas Ask
Prosjektanalytiker
Mobil: 966 47 916
E-post: thomas.ask@brakar.no

Wenche Dagsleth
Kundekonsulent inkasso
Mobil: 476 25 611
E-post: wenche.dagsleth@brakar.no

Jarle Ekelund
Kontraktskoordinator
Mobil: 971 75 104
E-post: jarle.ekelund@brakar.no

Keth Hansen
Konsulent
Mobil: 902 62 417
E-post: keth.hansen@brakar.no

Trine Høvik
Regnskapsansvarlig
Mobil: 901 38 034
E-post: trine.hovik@brakar.no

Philip Gustavsen
IT-konsulent
Mobil: 932 04 024
E-post: philip.gustavsen@brakar.no

Kjell Johannesen
Rådgiver elektronisk billettering
Mobil: 913 64 244
E-post:  kjell.johannesen@brakar.no

Jørn-Thomas Kristiansen
Teknisk drift
Mobil: 40077271
E-post: jorn-thomas.kristiansen@brakar.no

Vera Moen
Fagansvarlig IT
Mobil: 481 00 727
E-post: vera.moen@brakar

Kjersti Danielsen Nordgård
Salgs- og markedssjef
Mobil: 918 43 227
E-post: kjersti.nordgard@brakar.no

Marianne Bjerke Andersen
Leder kundesenter
Mobil: 995 99 282
E-post: marianne.andersen@brakar.no

Gunn-Kristin Kittilsen
Konsulent salg og marked
Mobil: 906 20 945
E-post: gunn.kittelsen@brakar.no

Lena Skaar Heckendorn
Kommunikasjonsrådgiver
Mobil: 41443083
E-post: lena.skaar.heckendorn@brakar.no

Britt Lærdal-Øyo
Prosjektleder trafikant- og informasjonsdesign
Mobil: 977 72 656
E-post: britt.laerdal@brakar.no

Siv Sletten
Rådgiver salg og markedsanalyse
Mobil: 905 29 793
E-post: siv.sletten@brakar.no

 

Anne Gamborg
Trafikkutviklingssjef
Mobil: 901 33 098
E-post: anne.gamborg@brakar.no

Åsmund Åsly
Fagansvarlig drift
Mobil: 468 35 380
E-post: asmund.asly@brakar.no

Knut Gunnar Fonn
Driftskonsulent
Mobil: 95258189
E-post: knut.gunnar.fonn@brakar.no

Randi Fosso
Driftskonsulent
Mobil: 408 53 471
E-post: randi.fosso@brakar.no

Katrine Heumrønningen
Fagansvarlig skoleskyss og bestillingstransport
Mobil: 948 53 678
E-post: katrine.heumronningen@brakar.no

Mona Lindstad
Saksbehandler skoleskyss
Mobil: 90694445
E-post: mona.lindstad@brakar.no

Mari Kirkerud Pettersen
Saksbehandler skoleskyss
Mobil: 948 29 425
E-post: mari.pettersen@brakar.no

Åse Røine
Driftskonsulent
Mobil: 934 61 397
E-post: aase.roine@brakar.no

Johan Sigander
Ruteplanlegger
Mobil: 906 57 401
E-post: johan.sigander@brakar.no

Ørjan Skare
Ruteplanlegger
Mobil: 411 07 480
E-post: orjan.skare@brakar.no