Ansatte

Økonomi, administrasjon og IT

Jarle Ekelund
Kontraktskoordinator
Mobil 971 75 104
E-post jarle.ekelund@brakar.no

Keth Hansen
Konsulent
Mobil 902 62 417
E-post keth.hansen@brakar.no

Trine Høvik
Regnskapsansvarlig
Mobil 901 38 034
E-post trine.hovik@brakar.no

Stig Kristiansen
Økonomi-, administrasjons- og IT-sjef
Mobil 402 25 863
E-post stig.kristiansen@brakar.no

Philip Gustavsen
IT-konsulent
Mobil 932 04 024
E-post philip.gustavsen@brakar.no

Kjell Johannesen
Rådgiver elektronisk billettering
Mobil 913 64 244
E-post  kjell.johannesen@brakar.no

Jørn-Thomas Kristiansen
Teknisk Drift
Mobil: 40077271
E-post: jorn-thomas.kristiansen@brakar.no

Vera Moen
Fagansvarlig IT
Mobil: 481 00 727
E-post: vera.moen@brakar

Ledergruppe

Anne Gamborg
Trafikkutviklingssjef
Mobil 901 33 098
E-post anne.gamborg@brakar.no

Stig Kristiansen
Økonomi-, administrasjons- og IT-sjef
Mobil 402 25 863
E-post stig.kristiansen@brakar.no

Kjersti Danielsen Nordgård
Salgs- og markedssjef
Mobil 918 43 227
E-post kjersti.nordgard@brakar.no

Terje Sundfjord
Administrerende direktør
Mobil 992 29 093
E-post terje.sundfjord@brakar.no

Åsmund Åsly
Fagansvarlig drift
Mobil 468 35 380
E-post asmund.asly@brakar.no

Salg og marked

Gunn-Kristin Kittilsen
Konsulent salg og marked
Mobil 906 20 945
E-post gunn.kittelsen@brakar.no

Kjetil Kleveland
Kommunikasjonsrådgiver
Mobil 902 35 671
E-post kjetil.kleveland@brakar.no

Kjersti Danielsen Nordgård
Salgs- og markedssjef
Mobil 918 43 227
E-post kjersti.nordgard@brakar.no

Siv Sletten
Rådgiver salg og markedsanalyse
Mobil 905 29 793
E-post siv.sletten@brakar.no

Marianne Bjerke Andersen
Leder kundesenter
Mobil 995 99 282
E-post marianne.andersen@brakar.no

Trafikkutvikling

Knut Gunnar Fonn
Driftskonsulent
Mobil 95258189
E-post knut.gunnar.fonn@brakar.no

Randi Fosso
Driftskonsulent
Mobil 408 53 471
E-post randi.fosso@brakar.no

Anne Gamborg
Trafikkutviklingssjef
Mobil 901 33 098
E-post anne.gamborg@brakar.no

Katrine Heumrønningen
Fagansvarlig skoleskyss og bestillingstransport
Mobil 948 53 678
E-post katrine.heumronningen@brakar.no

Mona Lindstad
Saksbehandler skoleskyss
Mobil 90694445
E-post mona.lindstad@brakar.no

John Rostad
Saksbehandler skoleskyss
Mobil 476 80 379
E-post john.rostad@brakar.no

Åse Røine
Driftskonsulent
Mobil 934 61 397
E-post aase.roine@brakar.no

Johan Sigander
Ruteplanlegger
Mobil 906 57 401
E-post johan.sigander@brakar.no

Ørjan Skare
Ruteplanlegger
Mobil 411 07 480
E-post orjan.skare@brakar.no

Åsmund Åsly
Fagansvarlig drift
Mobil 468 35 380
E-post asmund.asly@brakar.no